preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 213952
Ovaj mjesec: 1026
Ovaj tjedan: 93
Danas: 48
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rezultati učenika na 49. Državnom natjecanju učenika i studenata glazbe - KOMORNI SASTAVI - Opatija 5. - 10. prosinca 2011.
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 12. 12. 2011.

 

Na 49. hrvatskom natjecanju učenika  i  studenata glazbe  -  KOMORNI  SASTAVI, koje se od 5. do 10. prosinca 2011.g održalo u Opatiji, komorni ansambli Umjetničke škole Luke Sorkočevića Dubrovnik postigli su sljedeće rezultate :

 

U  I. kategoriji – disicplina DUA – komorni ansambl u sastavu:  Nina  Nodilo – flauta i Andrej Konjevod – gitara  (mentor:  Đive Kušelj, mr.) – TREĆA NAGRADA

 

U  I. kategoriji – disicplina DUA – komorni ansambl u sastavu:  Barbara Ćorak – flauta i Patricia Ćorak – violina  ( mentor:  Anis Končić prof.) – TREĆA NAGRADA

 

U  I. kategoriji – disicplina GUDAČKI KVARTETI – komorni ansambl u sastavu:  Karmen Maškarić – violina, Laura Marić – violina, Greta Knežević – violončelo, Mariana Šeparović – glasovir  (mentor: Evelina Šegović, prof.) – TREĆA NAGRADA

 

U  II. kategoriji – disicplina GLASOVIRSKA DUA – komorni ansambl u sastavu :  Paula  Jadrušić  i  Ana  Njirić  (mentor:  Sunčica Grego  prof. mentor) – DRUGA NAGRADA

 

U  II. kategoriji – disicplina TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Ivana Čuljak – violina, Jelena Batinić – violončelo, Maro Taslaman – glasovir  (mentor: Vanda Đanić, mr.) – DRUGA NAGRADA

 

U  II. kategoriji – disicplina TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Marijana Bačelić – flauta, Josipa Vuković – flauta, Tereza Čabrilo – flauta  (mentor:  Jakov Kakarigi, prof. mentor) – DRUGA NAGRADA

 

U  II. kategoriji – disicplina TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Paula  Moretti – violina, Nikolina Burđelez – violina, Martina Vuletić – violončelo  (mentor: Slobodan Begić, prof.) – PRIZNANJE

 

ČESTITAMO!!!smileyyes




Priloženi dokumenti:
49a-10_KOMORNI_drzavno.pdf (50.25 KB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju