preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 213866
Ovaj mjesec: 940
Ovaj tjedan: 7
Danas: 7
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
50. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 22. 2. 2012.

 

 

 

50. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Regionalna natjecanja/Rezultati

 

Više o rezultatima naših učenika natjecatelja i disciplinama na poveznici Nastava/Natjecanja/Opširnije!!!

 

Rezultati naših učenika nakon završenog natjecanja 

 

3 - I. nagrade

21 - II. nagrada

   6 - III. nagrada

 Klasični balet:

II. nagrada - Mihaela Domaćin, Patricia Njirić, Mirna Njirić, Ida Zubović - mentor Gousel Galioullina 

 

Kontrabas:

II. nagrada - Ivan Ivičević mentor Danijel Begić 

II. nagrada - Karlo Maškarić mentor Danijel Begić 

 

Violončelo:

I. nagrada - Jelena Batinić mentor Vanda Đanić 

II. nagrada - Martina Vuletić mentor Vanda Đanić

II. nagrada - Mihaela Đanić mentor Vanda Đanić

III. nagrada - Nina Zvone mentor Ana Zanini Mozara

 

Violina:

I. nagrada - Lora Martinović mentor Anis Končić

I. nagrada - Ivana Čuljak mentor Anis Končić

II. nagrada - Chiara Petković Vaccarella mentor Anis Končić

II. nagrada - Vesna Palčok mentor Anis Končić

II. nagrada - Ana Kačić Barišić mentor Anis Končić

II. nagrada - Patricia Ćorak mentor Anis Končić

III. Ivana Đanić - mentor Anis Končić

II. nagrada - Paula Bukvić mentor Dora Kamber

II. nagrada - Katarina Baule mentor Dora Kamber

II. nagrada - Nora Miljanić mentor Dora Kamber

II. nagrada - Laura Marić mentor Evelina Šegović

II. nagrada - Marija Žanetić mentor Evelina Šegović

II. nagrada - Jakov Sekula mentor Slobodan Begić

 

Flauta:

III. nagrada - Lucija Brautović mentor Đive Kušelj

III. nagrada - Nina Nodilo mentor Đive Kušelj

II. nagrada - Barbara Ćorak mentor Jakov Kakarigi

II. nagrada - Marijana Bačelić mentor Jakov Kakarigi

 

Klarinet:

II. nagrada - Tana Michl - mentor Eduard Marčić 

 

Saksofon:

II. nagrada - Jakov Varezić - mentor Željko Barač

II. nagrada - Vijeko Zec - mentor Željko Barač

III. nagrada - Šimun Brčić - mentor Željko Barač

III. nagrada - Roberto Galov - mentor Željko Barač

 

Truba:

II. nagrada - Roko Radovan - mentor Ivan Kušelj

 

ČESTITKE SVIM  UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA  NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA KAO I SVIM  PROFESORIMA KOREPETITORIMA!!!

cheeky

 

 

 

 

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju