preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 213867
Ovaj mjesec: 941
Ovaj tjedan: 8
Danas: 8
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rezultati - 50. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe - Komorni sastavi - 5. - 8. prosinca Opatija
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 5. 12. 2012.

 

50.hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe - KOMORNI SASTAVI

 

DRŽAVNO NATJECANJE

Opatija, 5. - 8. 12. 2012.

 

II. KATEGORIJA - SASTAV od 5 do 12 ČLANOVA

Mihaela Marić - violina

Marija Žanetić - violina

Patricia Ćorak - violina

Jakov Sekula - violina

Petra Matijašević - violina

Magdalena Kačić Barišić - violina

Mihaela Tepšić - violina

Martina Vuletić - violončelo

Nikolina Raguž - violončelo

Jelena Batinić - violončelo

Greta Knežević - violončelo

Karlo Maškarić - kontrabas

/ nastavnik: Vanda Đanić, mr. /

III. NAGRADA

 

I. KATEGORIJA - KOMORNI KVARTET

Lucija Brautović - flauta

Mara Brautović - flauta

Nina Zvone - violončelo

Toma Širok - klavir

/ nastavnik: Ana Zanini Mozara, prof. /

PRIZNANJE

 

II. KATEGORIJA - GUDAČKI TRIO

Mihaela Marić - violina

Marija Žanetić - violina

Martina Vuletić - violončelo

/ nastavnik: Evelina Šegović, prof. /

PRIZNANJE

 

II. KATEGORIJA - PUHAČKI KVARTET

Marijana Bačelić - flauta

Lucija Botica - flauta

Tereza Čabrilo - flauta

Josipa Vuković - flauta

/ nastavnik: Jakov Kakarigi, prof. mentor /

III. NAGRADA

 

II. KATEGORIJA - KOMORNI TRIO

Laura Hladilo - sopran

Marijana Bačelić - flauta

Antonio Grkeš - klavir

/ nastavnik: Jakov Kakarigi, prof. mentor /

II. NAGRADA

 

I. KATEGORIJA - PUHAČKI TRIO 

Lucija Brautović - flauta

Dora Radović - flauta

Kristijan Đanić - flauta

/ nastavnik: Đive Kušelj, mr. /

III. NAGRADA

 

I. KATEGORIJA - KOMORNI TRIO

Ivana Đanić - violina

Mihaela Đanić - violončelo

Marko Puljić - klavir

/ nastavnik: Anis Končić, prof. /

PRIZNANJE

 

I. KATEGORIJA - KOMORNI TRIO

Barbara Ćorak - flauta

Patricia Ćorak - violina

Bruno Missoni - klavir

/ nastavnik: Anis Končić, prof. /

III. NAGRADA

 

II. kategorija - KOMORNI DUO 

Jelena Batinić - violončelo

Maro Taslaman - klavir

/ nastavnik: Vanda Đanić, mr. /

II. NAGRADA

 

I. kategorija  KLAVIRSKI DUO

Amila Spahić

Leona Mandić

/ nastavnik: Nena Ćorak, prof. /

PRIZNANJE

 

II. kategorija  -  KLAVIRSKI DUO

Paula Jadrušić

Ana Njirić

/ nastavnik:  Sunčica Grego, prof. mentor /

APSOLUTNA  I. NAGRADA

 

cheekycheekycheeky

 

Č E S T I T A M O  ! ! !






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju