preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 213866
Ovaj mjesec: 940
Ovaj tjedan: 7
Danas: 7
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rezultati - 50. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe - Komorni sastavi - 5. - 8. prosinca Opatija
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 9. 12. 2012.

 

U Opatiji  se od  5. do 8. prosinca 2012. godine  održavalo  50. hrvatsko natjecanje komornih ansambala.

Umjetničku školu Luke Sorkočevića Dubrovnik, predstavljalo je 11 ansambala u kojima je sudjelovao 41 natjecatelj  i  8  njihovih pedagoga  u  dvije  kategorije  i  10  disciplina.

U  PRVOJ  KATEGORIJI   postignuti su sljedeći rezultati :

 

Klavirski  duo - Leona Mandić i Amila Spahić

                               / mentor – Nena  Ćorak, prof . /      PRIZNANJE

Komorni  trio - Ivana Đanić, Mihaela  Đanić, Marko Puljić

                               / mentor – Anis  Končić, prof. /       PRIZNANJE

Puhački  trio - Lucija Brautović, Dora Radović i Kristijan Đanić

                               /  mentor – Đive Kušelj, mr. /        III. NAGRADA

Komorni  trio - Barbara  Ćorak, Patricia  Ćorak i Bruno  Missoni

                               / mentor – Anis  Končić,  prof. /    III. NAGRADA

Komorni  kvartet - Lucija  Brautović, Mara  Brautović,  Nina Zvone i Toma Širok

   / mentor – Ana Zanini Mozara, prof. / PRIZNANJE

 

U  DRUGOJ  KATEGORIJI   postignuti su sljedeći rezultati  :

Klavirski duo - Paula  Jadrušić i Ana  Njirić ;

              mentor – Sunčica  Grego,  prof. mentor /   APSOLUTNA  I. NAGRADA

Komorni  duo - Jelena  Batinić i Maro  Taslaman 

                              /  mentor – Vanda  Đanić, mr. /   II. NAGRADA

Gudački  trio - Mihaela  Marić, Marija  Žanetić i Martina Vuletić

                          / mentor – Evelina  Šegović,  prof. /  PRIZNANJE

Komorni  trio - Laura  Hladilo, Marijana  Bačelić i Antonio  Grkeš

                           / mentor – Jakov  Kakarigi,  prof. mentor /  II. NAGRADA

Puhački  kvartet - Marijana Bačelić, Lucija  Botica, Tereza Čabrilo i Josipa  Vuković

                            / mentor – Jakov  Kakarigi,  prof. mentor /  III. NAGRADA

Sastav od 5 do 12 članova -  

Mihaela Marić, Marija Žanetić, Patricia Ćorak, Jakov Sekula,  Petra Matijašević, 

Magdalena Kačić Barišić, Mihaela Tepšić, Martina Vuletić, Nikolina Raguž,

Jelena Batinić, Greta Knežević i Karlo  Maškarić

                              / mentor – Vanda  Đanić,  mr.  /  III. NAGRADA

 

ČESTITAMO!cheeky

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju