Natjecanje iz prve pomoći - Umjetnici osvojili 4. mjesto
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 12. 3. 2016.

Ovu subotu, 12.03. u Dubrovniku, u Sportskoj dvorani u Gospinom polju, održalo se 20. Gradsko natjecanje Hrvatskog Crvenog križa.

Natjecatelje su pozdravili predsjednik Dubrovačkog Crvenog križa dr. Vicko Mihaljević i ravnatelj Živko Šimunović. Natjecanje je otvorio gospar Miho Katičić, pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo.

Natjecanje je održano u dvije kategorije: pomladak i mladež. Na natjecanju je sudjelovalo šesnaest ekipa iz osnovnih škola i osam ekipa iz srednjih škola. U kategoriji mladež - srednje škole natjecale su se sljedeće škole: Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića, mentorica: Bojana Hrstić; Gimnazija Dubrovnik, mentorica: Marina Sambrailo Ivanković; Medicinska škola Dubrovnik, mentorica: Marija Čupić; Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik, mentorica: Marina Krželj; Pomorsko - tehnička škola Dubrovnik, mentorica: Dalija Milić Kralj; Privatna gimnazija Dubrovnik, mentorica: Katarina Glavić; Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik, mentor: Vide Prce i Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik mentorica: Ivana Batinić.

U kategoriji mladež - srednje škole ekipa naše škole u sastavu: Antun Milinković, Jakov Varezić, Lovro Kovačević, Lucija Prskalo i Karmen Rihter osvojila je izvrsno 4. mjesto.

Poredak u kategoriji mladež – srednje škole:

1. Biskupijska klasična gimnazija Ruđer Bošković

2. Gimnazija Dubrovnik

3. Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik

4. Umjetnička škola Luke Sorkočevića

5. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

6. Privatna gimnazija Dubrovnik

7. Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik

8. Medicinska škola Dubrovnik

ČESTITAMO NAŠOJ EKIPI I MENTORICI IVANI NA IZVRSNOM REZULTATU!

smileywinklaugh