Mladi virtuozi na pozornici
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 10. 5. 2017.

Komentar novinara Željka Tutnjevića prenosimo u cijelosti:

"Gromoglasnim je pljeskom popraćen koncert maturanata Umjetničke škole Luke Sorkočevića tijekom kojeg su mladi glazbenici publici, roditeljima i profesorima u koncertnoj dvorani Umjetničke škole pokazali što su to naučili i koje su vještine stekli.

Na koncertu su svirali: Katarina Baule, violina (mentor: Dora Kamber), Sonja Ann Chiddenton, violina (mentor: Evelina Šegović), Lovro Barišić, gitara (mentor: Ante Skaramuca), Matea Vukić, violina (mentor: Dubravka Balent), Nora Miljanić, violina (mentor: Dora Kamber), Lovro Kovačević, trublja (mentor: Ivan Kušelj), Ana Kačić Barišić, violina (mentor: Anis Končić), Karmen Maškarić, violina (mentor: Evelina Šegović), Lucija Šimunović, klavir (mentor: Dubravka Soldo Kakarigi), Jakov Sekula, violina (mentor: Dubravka Balent), Marija Kristina Tomić, sopran (mentor: Dubravka Hilje), Patricia Ćorak, violina (mentor: Anis Končić) i Lucijan Selmani, saksofon (mentor: Željko Barač).

Klavirsku pratnju za puhače i pjevačicu priredila je Stefani Grbić, a za gudače Alberto Frka. Na programu su bila djela domaćih i stranih autora".

Fotografije možete pogledati u FOTO-GALERIJI (Željko Tutnjević, Marina Kljunak Čuikin).