VAŽNO
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 4. 10. 2020.

Od ponedjeljka 5.10.2020. na snazi će biti slijedeće upute za nastavu:

1) Obavezno nošenje maski za sve učenike bez obzira koliko je učenika u razredu i kako su raspoređeni.

2) Obavezno poštivanje razmaka od 1.5 do 2 metra.

3) Učenicima i nastavnicima će se mjeriti temperatura na ulazu u školu. Obavezna dezifekcija.

4) Učenici trebaju dolaziti u školu neposredno prije početka nastave i nakon nastave dužni su odmah napustiti školu. Svi koji čekaju  početak nastave ili imaju  pauzu bit će upućeni u park škole.

5) Ako to dozvoljavaju vremenske prilike nastavu održavajte u parku. Slijedeći tjedan dolaze kongresne stolice i koristite ih u parku za nastavu.

6) U sobama i učionicama obavezno provjetravajte, držite otvorene prozore, a ako je moguće i vrata. Pravite pauzu između učenika i provjetrite i dezinficirajte prostor.

7) Ako uočite slabost kod djece ili ako se bilo tko od nastavnika osjeća slabo, neka napusti nastavu i ide doma, dok se ne vidi što je na stvari.

8) Do daljnjega nema uživo nastave iz orkestara i zborova, odnosno nastava je online. Nove upute u vezi sa ovom nastavom, biti će  u petak 9.10.2020.

9) Sva nastava koja podrazumijeva skupno muziciranje mora se odvijati u većim prostorijama uz razmak od 1.5 do 2 metra uz otvoreni prozor. Najviše pet učenika može biti u grupi.

10) Maske će biti u zbornici i djelite ih učenicima.

11) U zbornici se kratko zadržavajte. Ako nema potrebe ne ulazite u zbornicu.

12) U prostore administracije nemojte dolaziti, ako je nešto potrebno nazovite na mobitel ili pošaljite e-mail.

13) U knjižnicu se ne može ulaziti do daljnjega, kontaktirajte knjižničarku kroz staklo i ona će izdati potrebno za nastavu.

14) Prije i poslije korištenja fotokopirnog aparata operite ili dezinficirajte ruke.

15) U hodnicima se ne zadržavajte, sve susrete potrebne za nastavu radite u parku ili prostoru kod caffe aparata ako je kiša. Pazite pri tome na broj prisutnih. Konzultacije s roditeljima su online.

16) Roditeljima i ostalim nezaposlenima u školi nije dozvoljen ulaz u školu.

17) Ako imate informaciju o zaraženom učeniku odmah obavijestite razrednika i mene.

Ove odluke donesene su nakon konzultacija sa epidemiologom a zbog zaražene učenice u 6.OGŠ. Molim razumijevanje. Za sve promjene ćete bit obaviješteni.

ravnatelj: Slobodan Begić,prof.

Priloženi dokumenti: