preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 214326
Ovaj mjesec: 1400
Ovaj tjedan: 95
Danas: 26
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Laura Divković pobijedila na likovnom natječaju "Nabaci ideju za bolju atmosferu"
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 24. 11. 2014.

 

 

 

Prošlog tjedna završio je likovni natječaj "Nabaci ideju za bolju atmosferu" u organizaciji Foruma za slobodu odgoja. Na natječaj je pristigao veliki broj radova zbog čega je bilo vrlo teško odabrati pobjednika. Važno je napomenuti da su Facebook lajkovi nosili samo 30% ukupne ocjene dok je za ostalih 70% ocjene je bio zadužen stručni ocjenjivački sud u sastavu: Martina Munivrana (MSU), Matija Mihoković (FSO) i Ivana Rogulj (DOOR). Na natječaj se javila i naša učenica Laura Divković, koja je u kategoriji srednjih škola bila prvonagrađena.

 

Pobjednici natječaja su:

Vrtići:

1. DV Petrinjčica, Petrinja: Ema Sabo

2. DV Petrinjčica, Petrinja: Lea Milković, Gita Zorčić, Mea Ercegović, Hanna Hrenar, Hanna Hrenar, Tena Fiala, Mislav Štefulić, Jan Ćubić

3. DV Bubamara, Donja Subotica: Kiara Hren, Zoja Kuren, Magdalena Mordej

Niži razredi osnovnih škola:

1. OŠ Vladimir Nazor, Neviđane: učenici 3. razreda

2. OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić:  Dora Srdarev, Nicole Janne, Jurišić Davis, Ema Bartolović, Viktor Ostriž, Petar Krešimir Conta, Vito Baća, Bruno Folla, Matija Perčić, Lara Mišetić, Marina Kraljević, Mirna Gojčeta

3. OŠ Dugopolje, Dugopolje: Mia Ćosić, Matej Doždor, Emma Đuderija, Jakov Mikelić, Nina Mustapić, Daphne Elena Pačizis Jurenić, Dea Radan, Petra Rogošić, Lucija Caktaš

Viši razredi osnovnih škola:

1. OŠ Mate Lovraka, Zagreb:  Sara Knežević

2. OŠ Antuna Kanižlića, Požega:  Marko Flajsig

3. OŠ Spinut, Split: Andrijana Šarolić

Srednje škole:

1. Umjetnička škole Luke Sorkočevića, Dubrovnik: Laura Divković, mentor Ivana Bratoš, prof.

2. Graditeljska škola, Čakovec: Doris Sabolčec

3. Škola likovnih umjetnosti, Split: Filip Čulić

Dodjela nagrada održat će se u Muzeju suvremene umjetnosti, 28. studenog s početkom u 1600 sati. 

ČESTITAMO LAURI I NJENOJ MENTORICI PROFESORICI IVANI!

cheekycheekycheeky






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju